Obch. podmínky
!

Reklamační řad

!

V případě jakéhokoliv dotazu či problému nás prosím neváhejte kontaktovat na info@bas-ajvar.eu nebo na tel: 777 270 106 

Pokud bylo zboží doručeno zásilkovou službou, zašlete výrobek zpět na naši adresu a zásilku označte slovem "REKLAMACE". Výrobek je třeba zabalit do původního obalu, přiložit veškerou dokumentaci, která byla s výrobkem dodána, včetně faktury. Je třeba také přidat dokument, na kterém musí být tyto údaje: Jméno a adresa odběratele, kontakt, označení výrobku, číslo faktury, na které byl výrobek nakoupen a důvod reklamace. Po přijetí zásilky bude výrobek předán reklamačnímu oddělení k vyřízení reklamace.

 

Obch. podmínky

!

Prodávající

NAMA spol. s.r.o.

Nám.bratří Synků 1/5

140 00 Praha 4

IČ: 49619217

DIČ: CZ49619217

Mobil: 777270106

E-mail: info@bas-ajvar.eu

 

Kupující

spotřebitel, firma, státní instituce

 

Objednávka zboží

Zboží je možno objednat následujícími způsoby:

- v internetovém obchodu

 

Elektronická objednávka musí obsahovat veškeré nutné údaje:

Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

 

Způsob platby

- platba dobírkou

- Osobní odběr

Cena za dopravu (poštovné)

- cena za dopravu při nákupu na dobírku: 150,- Kč.

 

- cena za dopravu při osobním odběru: 10,- Kč.

 

Způsob doručení

Zboží doručujeme pouze dobyrkou české pošty. Zboží Vám odešleme zpravidla do pěti pracovních dnů od obdržení objednávky.

Právo na odstoupení od smlouvy

Spotřebitel, který zakoupil zboží jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou, má v souladu s Občanským zákoníkem právo odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení od smlouvy je třeba písemně dodavateli oznámit odstoupení od smlouvy a poté zaslat dodavateli kompletní zboží v nepoškozeném obalu, bez známek uživání, nerozbalené.

 

Ochrana dat

Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Naše firma respektuje zákon na ochranu osobních údajů, neposkytujeme žádné informace třetím osobám. Nákupem kupující souhlasí se zasíláním obchodních sdělení (akce, novinky a pod.) dokud neprojeví s tímto nesouhlas. Viz. ochrana osobních dat.

 

Zavěrečná ustanovení

Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či balného, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.

 

Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

 

Daňový doklad vystavíme na vyžádání.

 

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18ti let!

Alkoholické nápoje neposíláme do zahraničí!

 

Tyto obchodní podmínky platí pouze pro ČR, objednávky ze zahraničí vyřizujeme individuálně.

 

 

Na zboží ve výprodeji a akci se nevztahují žádné další slevy a promo akce.